UNITAX

firmy-ksiegowe.plśląskieKatowiceUNITAX
Dane firmy
Katowice 40-135
Słoneczna 4
śląskie
Opis

Nowoczesne biuro rachunkowe w Katowicach.

Kontakt

* Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
Wyślij
Mapa

Opinie 5

Magdalena Nurczyk
Jestem stałą klientką biura UNITAX i nigdy chyba wcześniej nie miałam przy boku takich fachowców. Na czele z Panią Magdą świetnie prowadzą moją pełną księgowość. Obsługa ZUS na wysokim poziomie, profesjonalnie reprezentują mnie przed urzędami, radzą sobie z terminowością wykonując usługi na czas. Są elastycznie i dostosowują się do klienta, nawet tego najbardziej wymagającego. To co sobie cenię, to uczciwość i rzetelność. Pani Magda, to fachowiec nie z tej ziemi, dba by jej załoga pracowała profesjonalnie z dbałością. Troszczą się o klienta. Zawsze mogę liczyć na fachowe konsultacje. Moi pracownicy są skrupulatnie rozliczani. Biuro jak dotąd się ani razu nie pomyliło. Dzięki nim czuję się bezpieczna o finanse swojej firmy i wszelkie papierkowe sprawy. Polecam!

Anna
Z czystym sumieniem mogę zarekomendować to biuro rachunkowe. Księgi prowadzone są zawsze bardzo starannie i bezbłędnie. Także obsługa kadrowa jest bez zarzutów. Ceny za świadczone usługi są bardzo przystępne, a ja mam pewność, że w dokumentacji nie ma błędów.

Renata Barciś
Jestem zachwycona, że skorzystałam z usług tego biura rachunkowego. Teraz obsługa kadrowa i płacowa w mojej firmie działa bardzo dobrze. Dodatkowo zreformowałem mój dział księgowości. Jestem bardzo zadowolony z usług. Warto podkreślić, że są one w bardzo przystępnych cenach.

Andrzej
Miałem problemy z ryczałtem ewidencjonalnym w moim przedsiębiorstwie. Odkąd zdecydowałem się na skorzystanie z usług tego biura rachunkowego prowadzenie ewidencji przychodów oraz naliczanie podatku odbywa się bardzo sprawnie. Ta firma jest naprawdę bardzo solidna.

Joanna Malicka
Z pomocą biura Unitax doprowadziłam do ładu moje sprawy finansowe.
Od tamtej pory dzielnie radzą sobie z prowadzeniem pełnej księgowości.
Terminowo i za niewielkie pieniądze.

Patrycja Gorzelany
Kompleksowa obsługa w atrakcyjnej cenie.
Odkąd współpracuję z biurem UNITAX jakoś prężniej rozwija się moja firma, co widać nie tylko po ilości klientów, ale również po naszych zarobkach.
Dziękuję za wsparcie i otuchę w każdym kiepskim momencie.

Krystyna
Dzięki tej firmie moje księgi przychodów i rozchodów prowadzone są naprawdę w znakomity sposób. Wszystkim właścicielom firm chcę zarekomendować to biuro rachunkowe. Współpraca z nim jest naprawdę bezproblemowa. Pracują tutaj naprawdę doskonale wykwalifikowani ludzie z dużym doświadczeniem.

Paweł Nowak
Moja księgowa poszła na długie zwolnienie chorobowe. W tym czasie miałem okazję współpracować z tym biurem rachunkowym. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu. Księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałt ewidencjonowany były wykonane doskonale.

Bartosz
Obsługę kadrową mojej firmy wykonuje to biuro rachunkowe. Współpraca z nim to naprawdę czysta przyjemność. Jestem pod wrażeniem prowadzenia akt pracowników. Dodatkowo wszystkie umowy sporządzane są naprawdę rewelacyjnie. Ceny za te usługi są konkurencyjne.
Dodaj opinie
Polecany firmy
43-200 Pszczyna
Sloneczna 2

Polecana Placówka
43-384 Jaworze
Romantyczna 270

43-300 Bielsko-Biała
Widok 5

43-178 Ornontowice
Polna 12

44-100 Gliwice
Łużycka 16