Biuro Rachunkowe Ekspertus Katarzyna Szymańska

firmy-ksiegowe.plłódzkieŁódźBiuro Rachunkowe Ekspertus Katarzyna Szymańska
Dane firmy
Łódź 93-173
Lecznica 17 lokal 6
łódzkie
Opis

Biuro Rachunkowe Ekspertus to połączenie profesjonalizmu i innowacyjności. Oferuje usługi najwyższej jakości. Consulting, księgowość zdalna i pełna kontrola finansów, to domena biura.

Kontakt

* Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
Wyślij
Mapa

Opinie 5

Marek B.
Od dawna współpracuję z biurem Ekspertus. Mam kilka mniejszych przedsiębiorstw i nie jestem w stanie zajmować się wszystkim, dlatego Pani Katarzyna jako właścicielka pomaga mi w prowadzeniu finansów i księgowości wszystkich firm. Jestem zadowolony z usług, przede wszystkim, że nie wydaje za dużo pieniędzy, a dostaje to co chce w profesjonalnej postaci. Tyle w temacie. Polecam.

Andrzej Gniewowski
Profesjonalizm, z jakim podeszli do mojej sprawy jest dowodem na to, że liczą się z każdym klientem. Usługi wykonują bardzo rzetelnie.

Karolina Maćkowiak
Korzystam ze zdalnej pomocy biura Ekspertus. Mieszkam w innym województwie, dlatego nie mam możliwości, by mieć bezpośredni kontakt z biurem. Mimo odległości i nietypowej opcji prowadzenia księgowości, to biuro Ekspertus wyraża się jako profesjonalne, rzetelne i nastawione na zadowolenie swojego klienta. Dokumenty otrzymuję elektronicznie. Głównie naszym pośrednikiem jest kurier lu poczta elektroniczna. Działamy również telefonicznie. Jestem zadowolona z usług. Obsługa na poziomie.

Natalia Juzdycka
Utworzyłam swój własny biznes i potrzebowałem pomocy profesjonalnego biura rachunkowego. Jako, że mieszam w okolicach Łodzi, a samo biuro rachunkowe Expertus było i jest w internecie opiniowane jak najbardziej pozytywnie to postanowiłam również skorzystać z ich usług. Od razu na starcie dostałam wysokie upusty na usługi, zostałam potraktowana jako klientka bardzo indywidualnie, co mnie niezmiernie cieszy, bo wiem, że osoba, które powierzam swoje finanse będzie skoncentrowana na swojej pracy, by mnie ciągle zadowalać. Istotnie jestem zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić.

Łukasz Roztocki
Niezwykle troskliwe i indywidualne podejście do nowych klientów. Biuro Rachunkowe fachowo doradziło w wyborze odpowiedniej formy mojej przyszłej działalności gospodarczej, którą otworzyłem przy pomocy pani Katarzyny. Na podstawie tej współpracy zaświadczam, iż biuro rachunkowe Ekspertus wykazało się wieloletnim doświadczenie, wiedzą, oraz umiejętnościami, dzięki któremu i dziś widać efekty pracy biura, które równie rzetelnie prowadzi księgę finansową, czy radzi na każdy etapie mojej firmy.

Władysław Michalak
Jestem właścicielem firmy i osobiście nie mam czasu aby dowozić księgowej wszelkie papiery i faktury. Poznałem biuro rachunkowe ekspertus na ich stronie internetowej teraz moja księgowość jest zdalna wszystkie potrzebne papiery odbiera ich kurier za którego nie ponoszę kosztów.

Małgorzata Jaśkowiak
Z pomocą Biura Rachunkowego Ekspertus zyskałam potrzebne dofinansowanie na potrzeby kupna nowych urządzeń do firmy.
A to wszystko dzięki pomocy fachowej Pani Kasi, która zaangażowała się w moją sprawę i skutecznie pomogła osiągnąć sukces.
Dodaj opinie
Polecany firmy
99-300 Kutno
Pl. Wolności 13

Polecana Placówka
96-200 Rawa Mazowiecka
Jana Sobieskiego

Polecana Placówka
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Smugowa 13/23A

95-080 Tuszyn
ul. pl. Reymonta 3

91-003 Łódź
Piwna 6 lok. 9