Biuro rachunkowe Łódź Krzysztof Lipczyk

firmy-ksiegowe.plłódzkieŁódź Biuro rachunkowe Łódź Krzysztof Lipczyk
Dane firmy
Łódź 91-003
Piwna 6 lok. 9
łódzkie
Opis

Nasze usługi biura rachunkowego skomponowaliśmy z myślą o tych, którzy cenią sobie rzetelną obsługę, nowoczesność i wygodę. Wieloletnie doświadczenie naszego biura rachunkowego pozwala nam na szybkie wdrożenie i zoptymalizowanie usług księgowych wedle oczekiwań i wskazówek naszych klientów. Ofertę usługi prowadzenia księgowości kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw prawa handlowego, spółek cywilnych oraz osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą.

Posiadamy ubezpieczenie OC, które jest gwarantem ochrony naszych klientów. Swoje usługi opieramy na najnowszych technologiach informatycznych, przez co wgląd i wymiana danych z klientem jest niemal natychmiastowa. Wybierając nasze biuro rachunkowe otrzymujesz profesjonalną obsługę podatkową i księgową, stały kontakt księgowo-doradczy, dostęp do najnowocześniejszych i jednocześnie najszybszych technologi wymiany danych, a także prowadzenie spraw i formalności z urzędami.

Z naszych usług korzystają nie tylko firmy mające siedzibę w województwie łódzkim, ale także podmioty z innych regionów Polski. W obrębie miasta Łodzi oferujemy dojazd i odbiór dokumentów w siedzibie klienta. Nasze biuro rachunkowe jest mobilne! Dzięki integracji systemów komputerowych część usług możemy dokonywać bezpośrednio u klienta, a także zdalnie.

Kontakt

* Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
Wyślij
Mapa

Opinie 0
Brak opinii o placówce. Bądź pierwszym opiniującym.
Dodaj opinie
Polecany firmy
99-300 Kutno
Pl. Wolności 13

Polecana Placówka
96-200 Rawa Mazowiecka
Jana Sobieskiego

Polecana Placówka
93-173 Łódź
Lecznica 17 lokal 6

97-200 Tomaszów Mazowiecki
Smugowa 13/23A

95-080 Tuszyn
ul. pl. Reymonta 3