Benefito. Biuro rachunkowe. Dudziak M.

firmy-ksiegowe.pllubelskieLublinBenefito. Biuro rachunkowe. Dudziak M.
Dane firmy
Lublin 20-346
ul. Długa 5
Lubelskie
Kontakt

* Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
Wyślij
Mapa

Opinie 5

Jędrzej M.
Bardzo fachowe podejście do klienta. Panie bardzo miłe. Potrafią doradzić, pomóc w kwestiach finansowych. Jednak najbardziej cenię Panią Magdalenę, która na czele biura kontroluje i zarządza nim w taki sposób, że zarówno księga przychodów i rozchodów, jak i reprezentowanie mnie i mojej firmy przed Urzędem Skarbowym jest na bardzo wysokim poziomie. W pełni przekonuje mnie atrakcyjna cena za kompleksową obsługę oraz to, że zwykle jednak pani z biura co tydzień dojeżdża do firmy i właśnie w taki sposób prowadzone są finanse mojej firmy. Dla mnie osobiście wygoda i komfort, oraz zaoszczędzony czas, nie mówiąc już o pieniądzach. Jestem zadowolony, że trafiłem na kompetentne Panie, które z zaangażowaniem i pasją podchodzą do swojej pracy.

Urszula
Szczególnie jestem zadowolona z prowadzonej księgi handlowej. Całą rachunkowość mojej firmy powierzyłam biurze Benefito z nadzieją, że znalazła się ona w rękach specjalistów. I miałam rację. Bardzo jestem zadowolona z wykonywanych usług. Rozliczenia z US i ZUS nie są już dla mnie problemem, bo nad wszystkim panuje biuro. Na bieżąco i starannie wykonują zapisy w ewidencji księgowej. Biuro terminowe, profesjonalne i elastyczne- wychodzące naprzeciw potrzebom klienta. Księgowość prowadzona jest dogodnie dla mnie, w mojej firmie. Polecam.

Michał Rus
Polecam biuro rachunkowe Benefito, ponieważ jest na tyle nowoczesne, że wszelkie usługi księgowe wykonuje u mnie - w siedzibie firmy. Czy to Pani Magda ( jedna lub druga), czy Pani Agnieszka - raz w tygodniu ktoś przyjeżdża i udziela profesjonalnych usług księgowych, dzięki którym finanse są w całkowitym ładzie - w końcu.
Biuro Rachunkowe Benefito wyciągnęło moją księgę finansową która była wadliwie prowadzona i tak właśnie rozpoczęliśmy naszą współpracę. Jestem zadowolony, że w ciągu tego jednego roku jestem nadal pod wrażeniem i cieszę się, że widoczne są na każdym kroku owoce pracy biura rachunkowego Benefito. Pozdrawiam.

Natalia Gawrolińska
Otrzymałam od Biura Rachunkowego Benefito ogromną pomoc i wsparcie przy tworzeniu własnej działalności gospodarczej. Tak właśnie rozpoczęła się moja przygoda z biurem, które na każdym etapie pozytywie mnie zaskakiwało. Z ich pomocą moja firma powstała szybko. Wszelkie formalności zostały załatwione sprawnie.
Dziś biuro Benefito świetnie radzi sobie z prowadzeniem KPiR, jak również obsługą kadrowo-płacową.
Profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo, życzliwość pań.
Mamy bardzo dobry kontakt. Zawsze skore do pomocy, kompetentne. Umiejętnie radzą sobie z finansami mojej firmy.
Serdecznie dziękuję.

Sebastian Malicki
Fachowe, elastyczne i w gruncie rzeczy niedrogie biuro rachunkowe.
Rzetelnie prowadzą księgowość mojej firmy zwracając uwagę na każdy szczegół.
Uczciwe i zaangażowanie księgowe.
Jak najbardziej polecam.

Przemysław Kruk
Dla mnie biuro rachunkowe Benefito jest najlepszym rozwiązaniem w kwestii księgowości. Miałem okazję już współpracować z dwoma biurami w okolicy, i żadne nie oferowały tak atrakcyjnych opcji i rozwiązań, jakie zaoferowało mi Benefito.
Ogromną wagę przywiązuję do ceny, a w tym przypadku Benefito okazało się więc bezkonkurencyjne.
Doświadczone księgowe radzą sobie dzielnie z prowadzeniem pełnej księgowości, z obsługą kadrową.
Dzięki tym Paniom moja firma prosperuje doskonale, a wszystkie sprawy finansowe załatwiane są profesjonalnie i dokładnie.
Nie ma mowy o pomyłce.

Małgorzata Chęcińska
Współpracuję z biurem już naprawdę długo i nigdy nie miałam problemu z Paniami.
Pracują tam doświadczone i elokwentne księgowe, które nie popełniają błędów w usługach, a KPiR prowadzą sumiennie.

Tobiasz
Mam doskonałe zdanie na temat tego przedsiębiorstwa. Współpraca układa nam się rewelacyjnie. Księgi przychodów i rozchodów a także ewidencja VAT prowadzone są doskonale. Mam pełne zaufanie do doświadczenia pracujących w tym przedsiębiorstwie osób. Są to prawdziwi fachowcy w swojej dziedzinie.

Justyna Szostak
Jestem zadowolona z biura rachunkowego Benefito, ponieważ wypełnia swoje obowiązki należycie.
Usługi księgowe, kadrowo - płacowe wykonana są zawsze terminowo, profesjonalnie i co najważniejsze rzetelnie, a dzięki temu mam spokój z urzędami , które zawsze miały jakieś "ale" do prowadzonych przez dane biuro finansów. Ostatecznie cieszy mnie elastyczne podejście do klienta - każdy usługa wyceniania jest indywidualnie, a nade wszystko nie jestem nigdy rozczarowana wysokością faktury na koniec miesiąca - wręcz przeciwnie. Z przyjemnością więc polecam biuro rachunkowe, ponieważ jako jedyne dotychczas przyniosło jakieś widoczne efekty swojej pracy, dzięki czemu ja mogę spać spokojnie, wiedząc że wszystko jest pod kontrolą profesjonalistek. Dziękuję Paniom za profesjonalne podejście do tematu. Jestem wdzięczna za wszelkie wsparcie, pomoc, doradztwo i za zwykłą konsultację, która zawsze rozwiewa moje wszelkie wątpliwości. Wobec tak wysokiej usługi płacę naprawdę niewiele. Pozdrawiam.

Jan Lesniewski
Wiele pozytywnych opinii na temat tego biura rachunkowego sprawiło, że w końcu zdecydowałem się nawiązać z nim współpracę. Księgi prowadzone są naprawdę znakomicie. Dodatkowo ostatnio zdecydowałem się powierzyć tej firmie zajmowanie się sprawami kadrowo-płacowymi.
Dodaj opinie
Polecany firmy
20-150 Lublin
Ceramiczna 1 pok 107

20-819 Lublin
Potok 28

20-884 Lublin
Milenijna 12h

20-150 Lublin
BURSAKI 19

21-010 Łęczna
Os. Kol. Trębaczów 210 b