Lex Conseil. Kancelaria doradztwa prawnego. Biuro rachunkowe. Makowski J.

firmy-ksiegowe.pllubelskieLublinLex Conseil. Kancelaria doradztwa prawnego. Biuro rachunkowe. Makowski J.
Dane firmy
Lublin 20-050
ul. Szerokie 103
Lubelskie
Kontakt

* Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
Wyślij
Mapa

Opinie 5

Marta P.
Jako, że postanowiłam stworzyć własny biznes, a kompletnie nie wiedziałam jak się za to zabrać, to skorzystałam z usług biura Lex Conseil. Okazało się, że dla początkujących mają promocyjną ofertę rzebowałam pomocy i wiedziałam, że jak pozałatwiam wszystkie formalności, to również jej będę potrzebować, dlatego...
bezpłatnie pomogli mi zająć się wszelkimi formalnościami dotyczącymi założenia własnej działalności gospodarczej, potrafili fachowo doradzić w wielu kwestiach . Z ich pomocą rejestracja działalności była chwilą. Dodatkowo za księgę przychodów przez pierwszy miesiąc nic nie płaciłam, a za księgę przychodów i rozchodów aż przed dwa miesiące:). Co jest dodatkowym atutem. Bardzo przekonali mnie tą promocją, jak również późniejszą ceną, nie mówiąc już o skutecznych i profesjonalnych działaniach w zakresie finansów. Jestem wdzięczna i polecam!

Mateusz Ch.
Biuro Rachunkowe Lex Conseil wyprowadziło mnie z poważnych zaległości "zusowiskich". Po pierwszym sukcesie postanowiłem skorzystać z ich usług na dłużej, dzięki czemu do teraz prowadzą na moje życzenie starannie księgę przychodów i rozchodów, reprezentując mnie przed urzędami, czy sporządzając wszelakie raporty, deklaracje podatkowe, nie mówiąc już o fachowym doradztwu nie tylko w zakresie finansów, ale również prawnym. Indywidualne podejście do klienta, a więc i cena dostosowana jest może nie tyle co do potrzeb, ale odnośnie branży, formy prawnej, więc kolejny plus. Dziękuję za dotychczasową owocną współpracę.

Justyna Nowaczyk
Księgowość online prowadzone przez Lexconseil, to jak dla mnie najbardziej wygodny sposób na prowadzenie finansów. Mimo elektronicznej formy kontaktu z biurem, czyli na odległość jestem całkowicie zadowolony z wykonywanych usług. Profesjonalizm, wysoka jakość, a mimo to bardzo atrakcyjna cena.
To wszystko wpływa pozytywnie na moje zdanie o biurze.

Katarzyna Musiał
Lex Conseil, to godne zaufania biuro rachunkowe spełniające całkowicie moje oczekiwania. Bardzo dobra cena za usługi księgowe. Fachowe podejście do klienta. Rzetelnie prowadzona księga finansowa mojej firmy, dzięki czemu urzędy nie mają powodów by się do mnie przyczepić.
Jestem bardzo zadowolona i z przyjemnością polecam wszystkim wymagającym klientom, którym zależy na profesjonalnej księgowości.

Małgorzata
Biuro pozytywnie mnie zaskakuje. Nie tylko terminowością, ale przede wszystkim wysokością faktury na koniec miesiąca.
Dziękuję za pełne zaangażowanie, indywidualne podejście oraz sumienne prowadzenie księgi finansowej.

Przemysław Karolak
Z biurem Lexconseil mam dobre doświadczenia. Pracują tam ludzie kompetentni i w pełni odpowiedzialni. Radzą sobie ze skomplikowanymi dokumentami, bez problemu mogę liczyć na ich doradztwo w kwestii umów, podpisywanych czy zawieranych kontraktów.
Są otwarci na klienta, w pełni zaangażowani w swoją pracę realizując usługi terminowo i profesjonalnie.
Muszę przyznać, że trochę obawiałem się kontroli skarbowej, jak się okazało - niepotrzebnie.
Przeszedłem ją bez żadnych "ale".
A to dzięki Państwu i Państwa czujności.
Jestem zadowolony.
Pozdrawiam.

Katarzyna Mikołajczak
Biuro Lex Conseil działa wielokierunkowo, to jego główny atut. W poprzednim biurze nie mogłam liczyć na comiesięczny bilans firmy i dostęp do systemu online.
Tutaj... szok. Biuro nowoczesne, wychodzące naprzeciw potrzebom klienta.
Ceny w porządku.

Paweł Kacprzak
To biuro rachunkowe jest fantastyczne. Świadczy wiele usług, których nie oferują inne tego typu firmy. Dodatkowo jest bardzo konkurencyjne cenowo. Cieszę się, że zdecydowałem się na współpracę z nimi. Teraz moja księgowość jest prowadzona bardzo dokładnie. Dodatkowo otrzymuję comiesięczny bilans firmy.

Edward
Budowałem dom i w rocznym rozliczeniu chciałem wystąpić o zwrot podatku VAT. Nie wiedziałem jednak, jak się za to zabrać. Na szczęście to biuro rachunkowe pomogło mi sporządzić odpowiedni wniosek i wystąpiłem o zwrot.

Tomasz
Chcę gorąco polecić wszystkim to biuro rachunkowe. Dzięki niemu udało mi się odzyskać należność. Pomoc w przygotowaniu pozwu do E-Sądu była mi naprawdę bardzo potrzebna. Wyrok był bardzo szybki a opłata sądowa niska. Dodatkowo o końcu odzyskałem swoje pieniądze.

Bartosz Bemben
Znakomita renoma zachęciła mnie do skorzystania z usług tej firmy. To był doskonały pomysł. Nie tylko udało mi się uzyskać wymaganą koncesję, ale także ta firma bardzo pomogła mi w sporządzeniu regulaminu pracy oraz wynagrodzenia. Teraz są one zgodne z obowiązującymi przepisami.

Bartosz Bemben
Znakomita renoma zachęciła mnie do skorzystania z usług tej firmy. To był doskonały pomysł. Nie tylko udało mi się uzyskać wymaganą koncesję, ale także ta firma bardzo pomogła mi w sporządzeniu regulaminu pracy oraz wynagrodzenia. Teraz są one zgodne z obowiązującymi przepisami.
Dodaj opinie
Polecany firmy
20-150 Lublin
Ceramiczna 1 pok 107

08-500 Ryki
Słowackiego 4

20-819 Lublin
Potok 28

20-491 Lublin
Wolińskiego 17

20-884 Lublin
Milenijna 12h