ABILEGIS Biuro Rachunkowe

firmy-ksiegowe.plśląskieMyszkówABILEGIS Biuro Rachunkowe
Dane firmy
Myszków 42-300
Kościuszki 93
śląskie
Opis

Biuro rachunkowe, usługi księgowe i podatkowe, księgi handlowe, księgi przychodów i rozchodów, ryczałty i karty podatkowe, ewidencje środków trwałych, kadry i płace, ubezpieczenia, deklaracje CIT, PIT, VAT, ZUS, miesięczne analizy i raporty, rozliczenia roczne, na życzenie odbiór dokumentów w siedzibie klienta, pomoc w zakładaniu działalności wnioski o dotację z Urzędu Pracy, zwrot Vat za materiały budowlane, zwrot podatku z zagranicy

Kontakt

* Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
Wyślij
Galeria 
Biuro Rachunkowe mieści się w Myszkowie przy ul.Kościuszki 93 na I piętrze. Właścicielka Marzena Beim-Machura posiada Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów Nr 28010/2008 potwierdzający kwalifikacje niezbędne do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. 

Biuro rachunkowe stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich klientów po najbardziej konkurencyjnych cenach w oparciu o bogate doświadczenie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związanej z wykonywanymi usługami. 

Wykorzystuje w swojej działalności nowoczesny system do prowadzenia księgowości Comarch OPTIMA. Biuro oferuje fachowe i kompetentne pod względem merytorycznym i formalnym prowadzenie ksiąg, ewidencji rachunkowych i podatkowych oraz dokumentacji ZUS. Realizujemy zadania zgodnie z aktualnie obowiązującymi wykładniami przepisów, poglądami i praktyką orzeczniczą organów podatkowych i sądów. Odciążymy Państwa także w czasochłonnych kontaktach z urzędami skarbowymi i ZUS.
Mapa

Opinie 0
Brak opinii o placówce. Bądź pierwszym opiniującym.
Dodaj opinie
Polecany firmy
43-384 Jaworze
Romantyczna 270

43-300 Bielsko-Biała
Widok 5

40-135 Katowice
Słoneczna 4

43-178 Ornontowice
Polna 12

44-100 Gliwice
Łużycka 16