BIURO RACHUNKOWO-USŁUGOWE RAFAL CHOJNACKI

firmy-ksiegowe.plwielkopolskiePoznańBIURO RACHUNKOWO-USŁUGOWE RAFAL CHOJNACKI
Dane firmy
Poznań 60-309
Grunwaldzka
Wielkopolskie
Opis

Biuro Rachunkowe Rafał Chojnacki oferuje kompleksową obsługę w zakresie finansów, rachunkowości, księgowości.

Kontakt

* Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
Wyślij
Galeria BIURO RACHUNKOWO-USŁUGOWE RAFAL CHOJNACKI
Mapa

Opinie 5

Renata Abramowicz
Kompetencja, profesjonalizm i przede wszystkim umiejętne dostosowanie oferty do potrzeb klienta. Biuro spodobało mnie się od samego początku. Wiedzieli jak mnie przekonać do skorzystania z usług.
-Atrakcyjna cena za usługi (profesjonalna obsługa ewidencji przychodów ryczałtu ewidencjonowanego, sporządzanie rzetelnie wniosków, deklaracji i innych dokumentów, reprezentowanie mnie przed urzędami i przede wszystkim fachowe doradztwo) . Młody, ale ambitny i zaangażowany zespół. Doświadczenie i wiedza. Godni polecenia.

Aleksander G.
Bardzo jestem zadowolony z podejście biura do klienta. Nigdy wcześniej nie byłem tak indywidualnie i elastycznie traktowany przez biuro jak teraz. Biuro dostosowuje się do moich potrzeb. Usługi wykonuje rzetelnie. Cenię biuro za staranne prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, za bezbłędne rozliczanie moich pracowników, prowadzenie ewidencji ich wynagrodzeń i innych kwestii, bez których moja firma nie funkcjonowałaby tak dobrze jak teraz. Cieszę się z naszej współpracy.

Janusz Górniak
Jako nowy podmiot otrzymałem 50% zniżkę na usługi aż przez 6 miesięcy. Byłem w szoku, bo wcześniej korzystałem z biur, gdzie ew. otrzymałem zniżkę na miesiąc, ale nie na pół roku. Tak, czy inaczej biuro rachunkowe Rafał Chojnacki już od samego startu pozytywnie mnie zaskoczyło. Księgę finansową mojej firmy prowadzą bardzo starannie, dzięki czemu mam naprawdę porządek w papierach i we wszystkich wyliczeniach, a kwoty całkowicie się zgadzają, dlatego żaden urząd juz się do mnie nie przyczepia. Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa. Zarówno rozliczenia pracowników, jak rozliczenia z ZUSem na najwyższym poziomie. Dokładnie, profesjonalnie. Kiedy biuro rachunkowe Rafał Chojnacki zajmuje się teoretycznie moimi finansami, ja mogę poddać się innym obowiązkom, a sprawy papierkowe powierzyć specjalistom.

Sebastian
Biuro Rachunkowe Rafał Chojnacki spełnia moje oczekiwania. Profesjonalne bieżące księgowanie, prowadzenie KPiR, kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa. Pracownicy są więc rzetelnie rozliczani. Nikt nie zgłasza mi nigdy żadnych reklamacji, a ja nie mam bez problemu przechodzę kontrolę urzędową.

Marcin R.
Pomogli mi utworzyć własną działalność gospodarczą. Zaskoczyli mnie szybkością dokonanych formalności, rzetelnością i profesjonalizmem. Bardzo cieszę się, że tak indywidualnie podeszli do mojej sprawy i do dnia dzisiejszego pomagają mi w prowadzeniu swojego biznesu, który dzięki im rozwija się w dobrym kierunku.
Fachowi i skuteczni.

Natalia Kleszcz
Bardzo cieszę się z naszej współpracy.
Dziękuję za fachowość, elastyczność i terminowość.
Dziękuję za ostatnio udzieloną pomoc przy sporządzeniu wniosku kredytowego.
To dzięki Państwu otrzymaliśmy gotówkę na potrzeby firmy.
Polecam

Paulina Właszczyk
To firma, której można zaufać. Jakiś czas temu powierzyłam jej prowadzenie księgowości mojej firmy i jestem bardzo zadowolona. Wszystkie księgi prowadzone są bardzo dokładnie, a ja na bieżąco jestem informowana o sytuacji finansowej mojego przedsiębiorstwa. Ceny za usługi są bardzo atrakcyjne, dlatego też wszystkim polecam to biuro rachunkowe.

Agata P.
To biuro wyprowadziło mnie z problemów finansowych.
Dziś US nie ma prawa się do mnie przyczepić, a wszelkie kontrolę przechodzę bezproblemowo.

Piotr Rakowicz
Nie mam czasu na obsługę kadrową w mojej firmie. Dlatego też postanowiłem zlecić ją tej firmie. To biuro rachunkowe prowadzi akta osobowe moich pracowników oraz sporządza dokumenty związane z zatrudnieniem, a także przygotowuje i przekazuje do ZUS dokumentu rejestracyjne.

Marek
Ta firma spełniła wszystkie moje oczekiwania. Obsługa płacowa prowadzona jest bez zarzutów. Jestem zachwycony, ponieważ teraz nie muszę samodzielnie obliczać wynagrodzeń. To biuro rachunkowe przejęło tę część moich obowiązków i wywiązuje się z nich naprawdę znakomicie. Dodatkowo ceny są bardzo przystępne.

Monika
Współpraca z biurem sprawiła, że wszelkie zaległości finansowe zostały zniwelowane, a ja już nie muszę martwić się o US.
Wszystko przekazuje biurowi - oni zajmują się finansami doskonale.
Dodaj opinie
Polecany firmy
63-640 Bralin
Ogrodowa 31

62-090 Rokietnica
ul. Polna 1A

62-700 Turek
Szadów Księży 19A

14-300 Powidz
12

60-834 Poznań
ul. Mickiewicza 8/1