Ideal Consulting Katarzyna Czoske

firmy-ksiegowe.plpomorskiePruszcz GdańskiIdeal Consulting Katarzyna Czoske
Dane firmy
Pruszcz Gdański 83-000
Jesionowa 9
Pomorskie
Opis

Kompleksowa obsługa w zakresie finansów. Więcej na stronie :

Kontakt

* Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
Wyślij
Mapa

Opinie 5

Grażyna S.
Profesjonalne podejście do klienta. Karta podatkowa i ryczałt ewidencjowany jest prowadzona rzetelnie. Biuro ma całkowitą kontrolę nad finansami. W ramach tej usługi sporządzają wszelkie deklaracje, dzięki czemu ja mogę zająć się innymi rzeczami. Kwestię finansową powierzam specjalistom. Mam całkowity spokój również z urzędami, ponieważ Ideal Consulting również samodzielnie mnie tam reprezentuje. Jestem zadowolona z usługi i szczerze polecam właśnie to biuro.

Edward Kusy
Biuro Ideal Consulting, to wysoka jakość wykonywanych usług w stosunkowo atrakcyjnej cenie. Już wielokrotnie przekonałem się o doświadczeniu i wiedzy, jaką dysponują pracownicy biura. Jednak najbardziej cieszy mnie fakt, że KPiR jest prowadzona rzetelnie i w tak dobrej cenie, a biuro rachunkowe często samodzielnie przyjeżdża do mnie do firmy w celu konkretnych dokumentów - kiedy to ja nie mam po prostu czasu.
Wszystko odbywa się nowocześnie, na najwyższym poziomie.
Wycena usług zawsze indywidualne. Całkowita elastyczność biura wobec tej kwestii.

Maja N.
Poleca Biuro Rachunkowe Ideal Consulting, ponieważ na przestrzeni tych kilku miesięcy zauważyłam z jakim zaangażowaniem i pasją podchodzą panie do swojej pracy.
Wykorzystując swoje niemałe doświadczenie prowadzą księgę finansową z należytą starannością. Profesjonalne prowadzenie ewidencji, fachowe monitorowanie należności, reprezentacja przed urzędami i kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa.
Rzetelnie i zawsze terminowo.

Natalia N.
Jestem zadowolona z tego biura, ponieważ jako jedyne w okolicy zaoferowało naprawdę dobre ceny za prowadzenie księgowości.

Karol Kaźmierczak
Sporządzanie standardowej dokumentacji w chwili przyjęcia i po ustaniu stosunku pracy - umowy o pracę, aneksy, wypowiedzenia, świadectwa pracy- nie stanowi dla biura żadnego problemu.
Księgę prowadzą bardzo sumiennie, a wszystko wyceniają atrakcyjnie, zwracając szczególną uwagę na satysfakcję klienta, a nie na zawartość jego portfela.

Ewelina Piskorska
Z pomocą zawsze jednej z pań podpisuje wszelkie umowy, dzięki czemu nigdy nie popełniam błędów w transakcjach.
Firma doskonale prosperuje z pomocą biura Ideal Consulting.
Cieszę się, że zmieniłam biuro właśnie na Państwa.

Monika K.
To biuro rachunkowe zajmuje się prowadzeniem księgi rachunkowej dla mojej firmie. Dzięki tej firmie bieżąca ewidencja operacji gospodarczych oraz dokonywanie zapisów w ewidencji syntetycznej i analitycznej. Także prowadzenie ewidencji dla potrzeb podatku VAT są prowadzone bardzo dokładnie.

Katarzyna Jakubiak
Doskonale oceniam współpracę z tym biurem rachunkowym. Dzięki tej firmie udało mi się uzyskać dotację. Dzięki temu prowadzenie mojej własnej działalności gospodarczej stało się o wiele łatwiejsze. Biuro to wykonało także rozliczenie dotacji.

Marta P.
Rozliczenie roczne PIT było bezproblemowe dzięki pomocy tego biura rachunkowego. Jestem naprawdę bardzo zadowolona, że skorzystałam z usług tej firmy. Sama miałam naprawdę spory problem z wypełnieniem wszystkich rubryczek. Ta firma szybko uporała się z rozliczeniem mojego zeznania podatkowego.

Joasia
Bardzo dobra cena na prowadzenie ryczałtu i do tego sympatyczne podejście do klienta.
Polecam

Stefan Kończyk
Chcę gorąco polecić wszystkim to biuro rachunkowe. Dzięki niemu moja księgowość prowadzona jest teraz na bieżąco. Dodatkowo księgi są bardzo uporządkowane. Współpraca układa się znakomicie. Kontakt z pracownikami jest bardzo dobry, a ceny za prowadzenie księgowości są przystępna.
Dodaj opinie
Polecany firmy
80-283 Gdańsk
Królewskie Wzgórze

80-288 Gdańsk
Piecewska 18

83-300 Kartuzy
Mickiewicza 2a

83-050 Kolbudy
Jantar 10

82-500 Kwidzyn
KOŚCIUSZKI 7 lok.2