App Finance Biuro Rachunkowe Anna Pawlicka

firmy-ksiegowe.plmazowieckieWarszawaApp Finance Biuro Rachunkowe Anna Pawlicka
Dane firmy
Warszawa 01-918
ul. Nocznickiego 31A
Mazowieckie
Opis

APP FINANCE, to profesjonalne Biuro Rachunkowe. Profesjonalizm, konkurencyjne ceny, wysoka jakość usług, rzetelność, terminowość oraz bezstresowe i indywidualne podejście do klienta, to nasze atuty.

Kontakt

* Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
Wyślij
Mapa

Opinie 5

Kacper
Bardzo indywidualne i bezstresowe podejście do klienta. Potrzebowałem pomocy rzetelnej księgowej, która wesprze mnie w utworzeniu własnej działalności gospodarczej. I takie wparcie i pomoc uzyskałem właśnie w APP FINANCE, która teraz kontroluje finanse mojej nowej firmy. Konkurencyjne ceny.

Grażyna
Biuro APP FINANCE okazało się być profesjonalne. Podchodzi do mnie jako klienta indywidualnie, przez co usługa jest wykonana zawsze dobrze i starannie, w trosce o moje zadowolenie. Panie w pełni przekonały mnie swoim doświadczenie, wiedzą i niezwykłymi umiejętnościami, które są widoczne w efektach ich pracy. Profesjonalna obsługa kadrowo-płacowa, w skład której wchodzi rzetelne sporządzanie różnorodnych dokumentów i rozliczanie pracowników. Sumienne prowadzenie księgi przychodów i rozchodów. Jestem zadowolona i wdzięczna za pomoc na tym etapie naszej współpracy.

Justyna Zamenhowska
Z biurem rachunkowym współpracuję już pół roku. Na podstawie tej współpracy zauważyłam, z jak wielkim zaangażowaniem podchodzą panie w biurze.
Nie dość, że zawsze mogę liczyć na fachowe doradztwo, to jeszcze nie mogę narzekać na usługi przez Ich wykonywane. Zarówno księga finansowa, jak i obsługa kadrowo-płacowa na najwyższym poziomie. A więc moi pracownicy są rozliczani dokładnie, a ja mam spokój z urzędami i z papierkową robotą. bardzo cieszę się, że mogę korzystać z biura nastawionego głównie na zadowolenie klienta, a nie na jego portfel, a raczej jego zawartość. Pozdrawiam.

Julita Karolczyk
Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz ewidencji wyposażenia, reprezentacja przed urzędami fachowość w kwestii doradztwa finansowego. Jestem zadowolona z usług i bardzo cieszę się, ze zawsze mogę na panie liczyć.
Sympatyczne, doświadczone, profesjonalne i bardzo konkretne.
Pilnują terminów.
Polecam!

Anna
Kapitalnie niskie ceny za tak wysoką jakość usług. Świetne, elastyczne podejście do klienta.
Dziękuję za obecność przy kontroli i fachowe reprezentowanie mnie przed urzędami.
Zawsze mogę na Panie liczyć.

Marta Grys
Z przyjemnością rekomenduję to biuro rachunkowe.
Pani Ania, to specjalistka, która wraz z Panią Katarzyną tworzy świetny duet. To te księgowe dbają o finanse mojej firmy.
Nigdy mnie nie zawodzą.
Profesjonalnie reprezentują mnie przed urzędami dbając o wszelkie rozliczenia i sprawiając, że firma nie wpada w żadne zaległości finansowe.

Wioletta
Wielokrotnie korzystałam z usług tej firmy i za każdym razem byłam bardzo zadowolona z jakości. Bezbłędnie prowadzone księgi rachunkowe to znak rozpoznawczy tego przedsiębiorstwa. Jego pracownicy zawsze są na bieżąco z najnowszymi przepisami prawnymi. Dzięki nim prowadzenie przedsiębiorstwa było dla mnie o wiele łatwiejsze. Gorąco polecam tę firmę wszystkim.

Alicja Trawińska
Współpracuję z biurem i nie narzekam. W szczególności, że usługi świadczą w jakości ponadstandardowej, to jeszcze na czas.
Wielkim plusem jest dla mnie to, że księgowe ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, a tym samym potrafią dysponować wiedzą w praktyce.
Zawsze chętne do pomocy.

Marian Gorzelany
To biuro rachunkowe nie tylko zajmuje się prowadzeniem księgowości mojego przedsiębiorstwa, ale także zajmuje się sprawami kadrowo-płacowymi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Wszystkie księgi wypełnianie są bezbłędnie. Dodatkowo sporządzanie listy płac i naliczanie wynagrodzeń odbywa się bardzo sprawnie.

Marzena
Ta firma jest rewelacyjna. Od dłuższego czasu zajmuje się prowadzeniem księgowości w moim przedsiębiorstwie i jestem pod ogromnym wrażeniem. Rozliczenia roczne wykonywane naprawdę skrupulatnie. Dodatkowo firma ta reprezentuje moje przedsiębiorstwo przed Urzędem Skarbowym.

Andrzej Grochociński
Przyjemnością jest dla mnie współpracować z tak elokwentnym zespołem i doświadczonym w branży rachunkowości.
Życzę sukcesów.
Dodaj opinie
Polecany firmy
05-825 Grodzisk Mazowiecki
SZCZĘSNA 2c/1

Polecana Placówka
06-400 Ciechanów
Wojska Polskiego 1

Polecana Placówka
05-600 Grójec
Maratońska 35/1

Polecana Placówka
05-261 Marki
ul. Legionowa 59 c

03-739 Warszawa
Brzeska 5 lok. 9/35A