Biuro Rachunkowe Anat

firmy-ksiegowe.plmazowieckieWarszawaBiuro Rachunkowe Anat
Dane firmy
Warszawa 02-495
Wiosny Ludów 63
Mazowieckie
Opis

Biuro Rachunkowe Anat oferuje kompleksową obsługę w zakresie księgowości, finansów, rachunkowości.

Kontakt

* Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
Wyślij
Mapa

Opinie 5

Aleksandra Piotrowska
Prowadzenie księgi handlowej - profeska, w skład której usług na moje życzenie wypełniają wszelkie deklaracje podatkowe rzetelnie, reprezentują mnie przed urzędami, na bieżąco informują mnie o stanie finansowym firmy. Wszystko wiem na bieżąco, finanse są prowadzone pod kontrolą. Jestem w pełni zadowolona z usług jak również z atrakcyjnych cen.

Henryk Z.
Biuro Rachunkowe Anat jest dla mnie ogromnym wsparciem przy prowadzeniu firmy. Zajmuje się kontrolowaniem finansów i sporządzaniem różnorodnych raportów. Ryczałt, obsługa kadrowo-płacowa, czy prowadzenie księgi przychodów i rozchodów nie jest dla biura żadnym problemem. Każdą usługę wykonują starannie, dokładnie i przede wszystkim terminowo. Dotychczas nie zawiodłem się ani razu, a to jedynie dowód na to, że warto było biurze Anat zaufać.

Bartosz M.
Biuro Rachunkowe ANAT elastycznie podchodzi do klienta oferując mu tylko te usługi, których tak naprawdę potrzebuje w bardzo atrakcyjnej cenie. Muszę przyznać, że dzięki temu biurowi w końcu mam pełny porządek z papierami, a księga finansowa prowadzona jest starannie i bezbłędnie, dzięki czemu nikt nie może się do mnie przyczepić, a ja jestem w urzędach uczciwym właścicielem i pracodawcą. Moi pracownicy są zawsze rzetelnie rozliczanie, a ja z urzędami również. Wszelkie sprawozdania finansowa, raporty - dokumentacje prowadzone dokładnie i sumiennie. Nie ukrywam, że bardzo cieszę się, ze wybrałem właśnie biuro ANAT, ponieważ jako jedyne w okolicy okazało się być nastawione zadowolenie klienta, a nie na jego portfel. Pozdrawiam, Bartek

Kamila
Jestem zadowolona z usług księgowych wykonywanych przez Biuro Rachunkowe ANAT. Spełnia moje oczekiwania pod kilkoma względami, ale najważniejsze jest dla mnie po prostu to, że wszelkie usługi są wykonywane z należytą starannością. Bardzo atrakcyjna cena, doświadczenie załogi oraz nowoczesne podejście do klienta sprawiło,że z chęcią korzystam z usług.
Polecam :)

Artur Sobański
Jestem klientem indywidualnym, nie prowadzę żadnej działalności gospodarczej, ale zgłosiłem się o pomoc do biura ANAT, ponieważ miałem problemy z Urzędem Skarbowym. Oni profesjonalnie pomogli mi i szybko wyprostowałem zaległe sprawy, tak że dziś nie mają się do czego przyczepić.

Skuteczni i niedrodzy.

Michał L.
Jestem zadowolony.
Usługi księgowe wykonane są zawsze profesjonalnie.
Transakcje międzynarodowe rozliczają bez problemu.
Polecam.

Jan Hubik
Serdecznie polecam wszystkim porady związane z prowadzeniem działalności, które można uzyskać w tym biurze rachunkowym. Dodatkowo skorzystałem też z usług doradztwa magazynowego. Dzięki temu zmodernizowałem mój magazyn. Jestem bardzo zadowolony z jakość usług oraz porad. Wszystko to w bardzo przystępnej cenie.

Hanna
Obsługa księgowa w końcu na poziomie.
Transakcje wspólnotowe rozliczane są profesjonalnie, a biuro otwiera się również na niestandardowe oczekiwania klienta.
Więc ogólnie same plusy.
Pozdrawiam

Sławomir
To biuro rachunkowe jest naprawdę warte zarekomendowania. Sporządzanie przez nie sprawozdania zawsze są bardzo wyczerpujące. Dzięki temu mam aktualną wiedzę na temat stanu mojej firmy. Pozwala mi to na lepsze zarządzanie. Dodatkowo to biuro rachunkowe zajmuje się też prowadzeniem księgowości.

Ewelina Robak
Biuro rachunkowe poleciła mi moja koleżanka. Dla mojego przedsiębiorstwa prowadzi ono księgowość uproszczoną. Dodatkowo korzystam też z doradztwa w kwestiach podatkowych. Współpracujemy dopiero od miesiąca, lecz jestem bardzo zadowolony. Dodatkowo jako nowy klient korzystam z niezwykle atrakcyjnych warunków cenowych.

klient
Zatrudniam sporo pracowników dlatego też skorzystałem z usług tego biura rachunkowego. Obsługa kadrowo-płacowa jest naprawdę kompleksowa. Dzięki temu nie muszę się martwić o przygotowywanie umów czy też wystawanie zaświadczeń dla moich pracowników. To biuro robi to za mnie.

Klaudia Mazowska
Z przyjemnością polecam to biuro, gdyż to dzięki nim wszelkie zaległości zostały wyprowadzone, a dziś nie muszę się martwić o US, który nie ma się już do mnie do czego przyczepić.
Dodaj opinie
Polecany firmy
05-825 Grodzisk Mazowiecki
SZCZĘSNA 2c/1

Polecana Placówka
06-400 Ciechanów
Wojska Polskiego 1

Polecana Placówka
05-600 Grójec
Maratońska 35/1

Polecana Placówka
05-261 Marki
ul. Legionowa 59 c

03-739 Warszawa
Brzeska 5 lok. 9/35A