Vattax Sp. z o.o.

firmy-ksiegowe.plmazowieckieWarszawaVattax Sp. z o.o.
Dane firmy
Warszawa 02-673
Konstruktorska 6
Mazowieckie
Opis

Nasza grupa zajmuje się świadczeniem zewnętrznych procesów rachunkowo-księgowych oraz outsourcingiem procesów kadrowo-płacowych, funkcjonujemy od 1991 roku. W 1999 roku firma VATTAX została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do oferowania księgowości a także doradztwa skarbowego również otrzymała status Spółki Doradztwa Podatkowego. Od początku działalności zajmujemy się kompleksową outsourcingiem podmiotów gospodarczych w obrębie rachunkowości oraz podatków.
Nabyte podczas długotrwałej działalności praktyki pozwala nam oferować Państwu przetestowane formy kooperacji, spośród których korzysta ponad 250 instytucji. Spośród naszych Klientów są korporacje polskie i zagraniczne z każdego sektora ekonomii, o różnorodnej strukturze formalnej także wielkości. Korzystając z naszych usług Konsumenci mogą skoncentrować się na poszerzaniu prowadzonej działalności, pozostawiając nam profesjonalne przeprowadzenie przewagi spraw księgowo-finansowych.
Aktualnie pracuje dla nas ponad 70 osób, w tym eksperci podatkowi także osoby posiadające uprawnienia do usługowego przeprowadzania książek rachunkowych nadane przez Ministra Finansów. Nasi pracownicy śledząc na bieżąco zmieniające się przepisy, dostarczają prawidłowy poziom {merytoryczny i formalny wiadomości tworzonych dla Odbiorców, Urzędów Skarbowych i innych placówek. Staramy się tworzyć pracownikom jak największe perspektywy podwyższania kwalifikacji, zdając sobie sprawę, iż w dużym stopniu powszechna opinia o marce zależy od kwalifikacji któregokolwiek z nich.
Wysoka jakość usług przyznawanych przez naszą firmę została zatwierdzona uzyskanym Certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością w obrębie prowadzenia książek księgowych i ewidencji podatkowych na rzecz Firm,
Firma Vattax stosuje strategię indywidualnej obsługi Klienta zakładającą, iż każdy z Klientów współdziała z jednym naszym pracownikiem, który może liczyć na pomoc całego zespołu księgowych i doradców podatkowych.

Kontakt

* Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
Wyślij
Galeria Logo Vattax
Mapa

Opinie 0
Brak opinii o placówce. Bądź pierwszym opiniującym.
Dodaj opinie
Polecany firmy
05-825 Grodzisk Mazowiecki
SZCZĘSNA 2c/1

Polecana Placówka
06-400 Ciechanów
Wojska Polskiego 1

Polecana Placówka
05-600 Grójec
Maratońska 35/1

Polecana Placówka
05-261 Marki
ul. Legionowa 59 c

03-739 Warszawa
Brzeska 5 lok. 9/35A