BG BIURO RACHUNKOWE GOMZA BOGDAN

firmy-ksiegowe.pldolnośląskieWrocławBG BIURO RACHUNKOWE GOMZA BOGDAN
Dane firmy
Wrocław 54-139
HUTNICZA 8/2
Dolnośląskie
Opis

Usługi księgowe, pełna księgowość, PKPiR. ryczałt Kadry,płace , ZUSUsługi tradycyjne w siedzibie biura oraz internetowo dla klientów z całej Polski

Kontakt

* Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
Wyślij
Galeria BG BIURO RACHUNKOWE GOMZA BOGDAN
Opinie 5

Marta R.
Biuro Rachunkowe Bogdan Gomza pomogło mi utworzyć własną działalność gospodarczą. Byłam kompletnie blada jeśli chodzi o własny biznes, o te wszystkie formalności, dlatego Pan Bogdan rekomendowany przez moją mamę był moją jedyną deską ratunku. I słusznie.
Fachowo doradził w wielu kwestiach, później pomógł przygotować biznesplan, załatwić wszystkie potrzebne rzeczy i w ten sposób szybko utworzyłam swój własny salon kosmetyczny. Wszystkie kwestie nadal są omawiane z Panem Bogdanem, który prowadzi dla mnie księgę finansową i zajmuje się wszelakimi rozliczeniami. Jest dla mnie ogromnym wsparcie i ściśle angażuje się w losy mojej firmy, za co pragnę serdecznie podziękować. Przemiły, kompetentny i dokładny księgowy, który zna się na rzeczy, a księgowość ma w małym palcu.
Pozdrawiam!

Krzysztof
Polecam wszystkim przedsiębiorcom to biuro rachunkowe. Z nim prowadzenie firmy jest o wiele łatwiejsze. W mojej firmie biuro to zajmuje się księgowością. Jestem bardzo zadowolony z kompleksowych usług. Wszystkie księgi prowadzone są bardo dokładnie i bezbłędnie, a wszystko to w bardzo dobrej cenie.

Andrzej Klimek
To biuro rachunkowe jest naprawdę godne polecenia. Pracują tu prawdziwi profesjonaliści. Korzystam z usług prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów. Jestem bardzo zadowolony ze świadczonych usług. Wszystkie księgi wypełniane są bardzo dokładnie. Dodatkowo możliwa jest współpraca online.

J.
To biuro rachunkowe spełniło wszystkie moje oczekiwania. Jego oferta jest bardzo szeroka, dzięki temu księgowość w mojej firmie nareszcie funkcjonuje bez zarzutów. Dodatkowo ceny za usługi są bardzo przystępne, a te wykonywane są naprawdę bardzo dokładnie oraz rzetelnie.

Stały klient
Wreszcie skończyły się moje problemy związane z prowadzeniem księgowości. Odkąd zacząłem współpracę z tym biurem rachunkowym wszystkie dokumenty są uporządkowane. Dodatkowo biuro to sporządza sprawozdania do Urzędu Statystycznego. Dzięki temu mam o wiele mniej obowiązków.

Hubert Mikołajczak
Dopiero zakładałem swoją firmę i nie wiedziałem wiele o prowadzeniu księgowości. Na szczęście znajomy polecił mi to biuro rachunkowe. To było rewelacyjne rozwiązanie. Współpracuję z nim od tamtego czasu i jestem bardzo zadowolony. Zawsze wszystkie sprawozdania są wykonywane na czas, a księgi podatkowe wypełniane są bezbłędnie.

Jerzy
To biuro rachunkowe pomogło mi uzyskać zwrot podatku. Na co dzień legalnie pracuję za granicą. Nie wiedziałem jakie dokumenty i jak powinienem wypełnić, a to biuro rachunkowe bardzo mi pomogło. Dodatkowo koszt tej usługi był naprawdę bardzo przystępny.

Justyna M.
To biuro rachunkowe prowadzi rejestr VAT oraz zajmuje się pełną księgowością. Dzięki temu nie muszę zatrudniać księgowej. Dodatkowo współpraca jest bardzo wygodna. E-księgowość to znakomite rozwiązanie. Z czystym sumieniem mogę zarekomendować wszystkim przedsiębiorcom to biuro rachunkowe.

Jacek
Współpracuję z Panem Bogdanem rok i nie mogę nic złego na temat pracy jego biura powiedzieć.
Wszelkie rozliczenia są terminowo wykonywane.
Deklaracje finansowe sporządzane rzetelnie.
A ceny usług atrakcyjne.

Jacek Rybak
Doskonałe rekomendacje sprawiły, że zdecydowałem się skorzystać z usług tego biura rachunkowego. Moja księgowa była akurat na urlopie macierzyńskim. Księgi przychodów i rozchodów oraz niezbędne sprawozdania były wykonywane skrupulatnie oraz zawsze w terminie.

Mikołaj Lipski
Odkąd zacząłem prowadzić swoją firmę mam bardzo mało czasu dla mojej rodziny. Aby to zmienić zdecydowałem się skorzystać z usług tego biura rachunkowego. Powierzyłem mu sprawy kadrowe i płacowe w moim przedsiębiorstwie. Jestem naprawdę zadowolony, ponieważ teraz mam więcej czasu wolnego.
Dodaj opinie
Polecany firmy
58-100 Świdnica
Gdyńska 25/18

Polecana Placówka
57-300 Kłodzko
Daszyńskiego 8 A

53-632 Wrocław
Łęczycka 4/3

55-300 Środa Śląska
ul. Wawrzyńca Korwina 7

57-200 Ząbkowice Śląskie
1 Maja 7