Katarzyna Skowrońska

firmy-ksiegowe.pldolnośląskieWrocławKatarzyna Skowrońska
Dane firmy
Wrocław 53-632
Łęczycka 4/3
Dolnośląskie
Opis

Biuro działa od 2003 roku. Gwarantuje solidność, nowoczesność oraz dostosowanie do potrzeb indywidualnych klienta.

Kontakt

* Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
Wyślij
Mapa

Opinie 5

Gregory
Księgowa na piątkę:). Rzetelna, profesjonalna, bardzo kontaktowa, rozeznana w temacie. Księgowość nie jest jej obca, a ceny? Na pewno konkurencyjne.

Violetta Olszańska
Gdybym miała teraz wybierać pomiędzy wcześniejszymi księgowymi, a Pani Katarzyną, to bez zastanowienia wybrałabym Super Księgi Katarzyna Skowrońska. Dlaczego? To proste. Zwracam uwagę na to, kto i w jaki sposób wykonuje dla mnie pracę. Jeśli widzę, że usługa jest wykonana byle jak i długo, to ja dziękuję. Wolę osoby ambitne, sumienne i dość szybkie.

Dorota
Polecam firmę nie tylko ze względu na zaangażowanie, wiedzę, doświadczenie i ogromny profesjonalizm poprzez prowadzenie rzetelnie księgi finansowej. Pani Katarzyna skutecznie kontroluję księgę przychodów i rozchodów, przez co ostatecznie nie jestem niczym zaskoczona. Obsługa kadrowo - płacowa prowadzona jest równie solidnie. Widać, że Pani Katarzyna i Jej pracownice za każdym sprawdzają dokumenty, by wszystko sie zgadzało, i by nigdzie nie wystąpił żadnej błąd finansowy. Jestem zadowolona również z dobrego dojazdu do biura i tego, że nie muszę płacić za parking. To naprawdę wielki plus.

Martyna J.
Obsługa na najwyższym poziomie. Wszystkie swoje sprawy finansowe powierzam Pani Katarzynie Szymańskiej i jej załodze, ponieważ mam pewność, że wszystkie dokumenty, wszelkie deklaracje są wypełnianie rzetelnie i dokładnie. Jedna księgowa wykonuje, a druga księgowa później sprawdza - więc jestem pewna, ze nie ma żadnych błędów. Bardzo cieszę się z rzetelnego prowadzenia księgi przychodów i rozchodów. Zwykle tę kwestią zajmuje się Pani Elżbieta. Cenię profesjonalizm, sumienność, terminowość i szczerość, ponieważ Biuro Rachunkowe Super Księgi nie zaskakuje mnie dodatkowymi, ukrytymi opłatami za np. zaświadczenia.

Jacek
Biuro Rachunkowe Super Księgi grało kluczową rolę już od samego początku. To biuro pomogło mi w utworzeniu własnej działalności gospodarczej, dzięki czemu dziś mam takie stanowisko jakie mam i takich pracowników jakich mam. Ponadto współpraca z biurem do dziś układa się należycie. Profesjonalnie i przede wszystkim rzetelnie prowadzona księga przychodów i rozchodów, fachowe doradztwo w zakresie finansów, bardzo miła obsługa. Panie zawsze chętne do pomocy. Pani Magdalena - specjalistka w dziale windykacji. Polecam.

Marian Górka
Fachowe doradztwo na każdym etapie rozwoju mojej firmy. Z tego miejsca pragnę podziękować szczególnie Pani Magdalenie, która profesjonalnie zajęła się windykacją należności. Kluczową rolę odgrywa również Pani Elżbieta i Pani Katarzyna. Obie księgowe kompleksowo zajmują się prowadzeniem księgi finansowej, rozliczeniem i obsługą ZUS, reprezentowaniem mnie przed urzędami oraz obsługą kadrową. Z Ich pomocą wszystko mam pod kontrolą, a moja firma bardzo dobrze prosperuje. Jestem pod wrażeniem podejście oraz elastyczności firmy do klienta. Cena za usługi jest bardzo przyzwoita. Cieszę się również, że biuro nie bierze pod uwagę tzw. wynagrodzenia stałe, a za wszelkie sprawozdania finansowe, deklaracje, które biuro dla mnie sporządza nie płacę ani grosza. Polecam.

Piotr Olejniczak
Jestem wdzięczny paniom z Biura Rachunkowego Super Księgi, które dokładają wszelkich starań by usługi księgowe zostały wykonane rzetelnie i w odpowiednim terminie. Są solidne, doświadczone i kompetentne. Zawsze fachowo doradzą w ważnej dla mnie kwestii finansowej. Biuro Super Księgi, to dla mnie ogromne wsparcie, a dzięki zaangażowaniu pań, w szczególności Pani Katarzyny mam pewność, że nie ma mowy o błędach, czy potknięciach, a więc mogę spokojnie spać - wiedząc, że żaden urząd nie ma prawa się do mnie przyczepić.

Justyna
Biuro jest ze mną już od dwóch lat. Pomogło mi utworzyć własną działalność gospodarczą.
I tak do dziś pomaga mi i wspiera, w szczególności Pani Kasia, która jest doskonałą księgową - nie ujmując nic Pani Magdzie i Pani Elżbiecie.
Biuro kompleksowo zajmuje się księgowością mojej firmy.
Jestem zadowolona.
Terminowe i solidne księgowe.

Kasia
Cieszę się ze współpracy z tym biurem.
Doceniam system w formie którego działają księgowe w tym biurze, przez co minimalizują jakiekolwiek błędy w dokumentach i deklaracjach.
O błędzie finansowym nie ma mowy, a więc biuro rachunkowe jak najbardziej ma u mnie wielki pozytyw.
Dodaj opinie
Polecany firmy
58-100 Świdnica
Gdyńska 25/18

Polecana Placówka
57-300 Kłodzko
Daszyńskiego 8 A

54-139 Wrocław
HUTNICZA 8/2

55-300 Środa Śląska
ul. Wawrzyńca Korwina 7

57-200 Ząbkowice Śląskie
1 Maja 7