Biuro Rachunkowe SMART

firmy-ksiegowe.plpomorskieKościerzynaBiuro Rachunkowe SMART
  • Kościerzyna 83-400
    Zimowa 3
    Pomorskie
  • 791177200
  • https://www.brsmart.pl/

Strona Główna

Biuro Rachunkowe SMART to rzetelna firma, która oferuje usługi w zakresie prowadzenia: - ksiąg przychodów i rozchodów - ksiąg handlowych - podatku VAT - ryczałtu - rozrachunków z US i ZUS - sporządzania deklaracji VAT-7 i rozliczeń rocznych - rejestracja firm
USŁUGI KSIĘGOWE Zapewniamy kompleksową obsługę dla firm i spółek z każdej branży, niezależnie od skali i charakteru Państwa działalności. Outsourcing usług księgowych oferowanych przez nasze biuro rachunkowe to liczne, mierzalne korzyści dla Państwa biznesu.
USŁUGI KADR I PŁAC Oferujemy Państwu pełen zakres outsourcingu usług płacowych i kadrowych, począwszy od wsparcia w zatrudnieniu pracownika, przygotowywanie dokumentów i bieżącą obsługę kadrową, poprzez naliczanie wynagrodzeń, aż do końcowego rozliczenia listy płac i raportowania.
USŁUGI PODATKOWE W ramach współpracy oferujemy rozwiązania podatkowe, oparte o praktykę i wspierające efektywność Państwa firmy. Outsourcing rachunkowości obejmuje zagadnienia z obszaru podatku VAT czy CIT.

Kontakt
Wyślij
Opinie 0
    W tej chwili brak opini o tej placówce. Bądz pierszym opiniującym
Dodaj Opinie
Słowa kluczowe
Usługi Księgowe, Biuro rachunkowe, Doradca Podatkowy, Biuro Podatkowe, Doradca finansowy, Pomoc w zakresie rozliczeń Podatkowych, Kadry (ZUS), Płace
Serwis biur rachunkowych